Strony internetowe

Ekspozycja firmy w wirtualnej przestrzeni to budowanie marki i wiarygodności działania, a także sposób na nawiązywanie kontaktów z otoczeniem. Informacje na temat firmy i jej działalności dostępne w sieci ułatwiają pozyskiwanie zleceń, warto o tym pamiętać.

Sklepy i aplikacje internetowe

Tworzymy sklepy i aplikacje internetowe dostosowane do potrzeb klienta. Nasze rozwiązania gwarantują dużą skalowalność, łatwy dostęp i wysokie bezpieczeństwo. Projektując nowe oprogramowanie dbamy o optymalizację procesów biznesowych, redukcję kosztów w organizacji oraz o optymalny (krótki) czas wdrożenia. Przykładem takiego rozwiązania jest aplikacja obsługująca szkolenia BHP. Aplikacja przechowuje dane dotyczące szkoleń, rady egzaminatorów i uczestników. Za pomocą kilku kliknięć operator może wydrukować całą dokumentację szkoleniową. Program jest dostępny przez przeglądarkę internetową, nie jest wymagana instalacja ani zakup dodatkowej licencji.

Audyt pozycjonowania stron internetowych

Wykonujemy audyty pozycjonowania stron internetowych, do których załączamy raport z sugestiami do poprawy pozycji strony.

Oferta cenowa jest zależna od zakresu prac i jest każdorazowo negocjowana z klientem.